Pazartesi , Mart 20 2023
Duyuru
Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Kopyalama sektöründeki en gelişmiş teknoloji ve en kaliteli markaları kullanarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Okullarımızın ihtiyaçlarına göre megep modül çoğaltımını yapmaktayız. istenildiği takdirde referanslarımızı sizlere takdim etmekten mutluluk duyarız. Her geçen gün makina parkurumuzu genişleterek daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek en temel hedefimizdir. Firmamız Dijital Baskı, Matbaacılık, Promosyon, Grafik Tasarım konusunda her türlü hizmeti sunmaktadır.

Kitap, kitapçık, kullanım kılavuzu, soru kitapçığı, ajanda, el ilanı, okul yıllığı, küp blok, kişiye özel defter, acele kartvizit, antetli kağıt, yaka kartı, fatura bilgi kartı, baskılı t-shirt, foto albüm, bardak altlığı, baskılı sihirli kupa, davetiye sertifika, baskılı mouse pad, duvar ve masa takvimi, ozalit, renkli ozalit, ciltleme sistemleri, tarama, geniş format baskı, etiket baskı, broşür, flyer, katalog basky, grafik tasarım, teklif dosyası baskılı tabak, resim baskılı saat, klasör imalatı, siyah beyaz ve renkli fotokopi, harita baskı ve tarama, zarf baskı, baskı (afiş – poster ), fotoblok sıvama, yönlendirme tabelaları, plastik kart, kaşe, cd etiket, transfer baskı, sunum dosyaları.